26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford ECOSPORT

FORD ECOSPORT

 

Nowoczesny, sportowy look i styl, a do tego mnóstwo praktycznych rozwiązań i możliwości. Atrakcyjne, starannie wykończone i inteligentnie zaprojektowane wnętrze komponuje się z szeregiem niezbędnych, najnowocześniejszych technologii.

Nowy EcoSport to niewątpliwie pojazd SUV: emanuje siłą i zdecydowaniem. Wystarczy jednak przyjrzeć się czystym liniom nadwozia i eleganckim, opływowym kształtom, aby się przekonać, że to pojazd stylowy i wyrafinowany, który wyróżni się z tłumu w każdym miejscu i czasie.

Ten pojazd o ergonomicznych kształtach wychodzi naprzeciw potrzebom Twoim oraz pasażerów. Wspaniałe wnętrze nowego EcoSport wręcz zaprasza, aby ruszyć w drogę. Powierzchnie o czystych, prostych liniach współgrają z praktycznymi elementami designu, akcentując wyjątkową dbałość o szczegóły. Wsiądź do pojazdu, odpręż się i wygodnie podziwiaj świat z podwyższonej pozycji fotela

 

Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii.

Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi.
W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail:  r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY