26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Fiesta

Nowoczesny styl i jeszcze bardziej zaawansowany. Dynamika jazdy na nowo definiująca postrzeganie aut miejskich oraz zdolności personalizacji, podkreślaj Twój charakter.

Zobacz Forda Fiesta w nowej odsłonie. Przyjrzyj się jego fascynującemu projektowi i przekonaj się, że małe auto, potrafi zrobić olbrzymie wrażenie.

To auto przyciąga wzrok supernowoczesnym wyglądem i wyjątkową stylistyką czytelnie znaną Fiestę jeszcze bardziej atrakcyjną. Płynne, miękkie linie aerodynamiczne nadwozia i wyrafinowania, obok nie znoszą się obojętnie.

 

 

Ford Fiesta jest wyposażony w szereg funkcji inteligentnych, które pozwalają chronić Ciebie, Twoich pasażerów oraz bagaż. Kluczowe funkcje i wyposażenie pojazdu do pre-collision Assist z funkcją wykrywania pieszych, układ wspomagania hamowania awaryjnego (EBA) oraz system stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSA).

Ford Fiesta oferuje 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Niezależnie od tego, czy cenisz sportową stylistykę, czy czytuś luksus w nowej generacji Fordzie Fiesta, czy szukasz: Trend, Titanium, Vignale, ST-Line, Active.
Każda z nich proponuje coś wyjątkowego, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: do najbardziej zaawansowanych technologicznie auta miejskiego marki Ford.

Cennik Ford Fiesta

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail:  r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY