26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Focus

Ford Focus wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Doskonałym przykładem jest system Ford SYNC 3 z systemem obsługi głosowej w języku polskim i 8” ekranem dotykowym, służącym do intuicyjnej obsługi systemu audio podłączonego telefonu lub opcjonalnej nawigacji. Z kolei system wspomagający parkowanie (Active Park Assist) został udoskonalony i teraz oprócz parkowania równoległego oferuje funkcję parkowania prostopadłego oraz dodatkowo pomaga wyjechać z równoległego miejsca parkingowego.

 

Jak wygląda wzór elegancji w motoryzacji? Wystarczy zajrzeć do wnętrza nowego Forda Focus. Najwyższa jakość i perfekcyjny styl kształtują każdy, nawet najdrobniejszy element – bez względu na to czy jest to wielofunkcyjna kierownica czy intuicyjnie rozmieszczone schowki.

 

To od Ciebie zależy, który z nowych, zaawansowanych silników będzie sercem Twojego Forda Focus. Każdy z nich jest niezawodny, oszczędny i zapewnia osiągi, które sprostają wymaganiom różnych kierowców.

Przyjemność prowadzenia Forda Focus i jego doskonałe właściwości jezdne przeszły do legendy. Nasi inżynierowie nieustannie szukają rozwiązań, z których każdy kierowca będzie dumny. Najnowsze udoskonalenia w Fordzie Focus znów wyznaczają nową jakość podróżowania – bez względu na styl jazdy. W wersjach wyposażonych w przekładnie automatyczne dodatkową przyjemność z jazdy zapewniają manetki do zmiany biegów, które znajdują się tuż przy kierownicy.

Cennik Ford Focus

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail:  r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY