26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Galaxy

 Jakość klasy premium.Nowoczesna i wyrafinowana stylistyka. Inteligentne technologie zapewniające wsparcie kierowcy i ułatwiające obsługę samochodu.

Niezwykle prosta konfiguracja przestrzeni pasażerskiej.Po naciśnięciu jednego przycisku fotele trzeciego rzędu można nie tylko złożyć, ale także rozłożyć, co stanowi innowację w tym segmencie samochodów.

Oto siedmioosobowy Ford Galaxy! Zaawansowany technologicznie, funkcjonalny samochód rodzinny,który wyznacza nowe standardy podróżowania.

Wnętrze Forda Galaxy wyróżnia się stylistyczną dojrzałością i starannością wykonania. Wszystkie jego elementy tworzą harmonijnie skomponowaną całość.

Wysokiej jakości materiały oraz kunsztowne wykończenie podkreślają elegancki i wyrafinowany charakter wnętrza klasy biznes.

 

Benzyna czy diesel? Niezależnie który silnik wybierzesz, dzięki nowym, wydajnym i dynamicznym jednostkom napędowym z rodziny EcoBoost lub wysokoprężnym TDCi jazda Fordem Galaxy to prawdziwa przyjemność.

Ford Galaxy wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i precyzji prowadzenia. Dostrojone zawieszenie przednie doskonale współgra z zaawansowaną konstrukcją podwozia i szeroką gamą inteligentnych technologii. To perfekcyjne połączenie podnosi jakość jazdy bez względu na warunki. Dostępny opcjonalnie adaptacyjny układ kierowniczy pozwala na automatyczne dobranie przełożenia przekładni kierowniczej do prędkości jazdy, co z kolei umożliwia zachowanie optymalnej precyzji oraz łatwości manewrowania.

Ford Galaxy został wyposażony w wiele innowacyjnych systemów i rozwiązań technologicznych zapewniających maksymalną ochronę Tobie i Twoim pasażerom.

 

Cennik Ford Galaxy

 

Kontakt :

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601 526 731
e-mail : b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY