26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford S-MAX / VIGNALE

Ford S-MAX

Eleganckie i sportowe nadwozie Forda S-MAX powoduje, że obok tego samochodu nikt nie przejdzie obojętnie.
Niżej poprowadzona linia dachu, smukłe reflektory i muskularne przetłoczenia nadkoli sprawiają, że sylwetka Forda S-MAX staje się bardzo dynamiczną i wyrazistą. Zyskała również mocniej zarysowaną linię i światło do jazdy dziennej LED i diodowe tylne lampy, które czynią tylną część nadwozia masywniejszą wizualnie.

Usiądź za kierownicą Forda S-MAX i zmień domiesz, który jest fascynującym połączeniem wygody i elegancji. Dynamicznie wyprofilowana konsola środkowa harmonijnie łączy się z dolną deską rozdzielczą. Wzrok przykuwają aluminiowe elementy dekoracyjne nad przednim schowkiem i wygodne fotele w drugim i trzecim rzędzie siedzeń. Otwarta, przestronna kabina zyskuje dzięki pełnowymiarowemu oknu dachowemu oraz inteligentnemu systemowi foteli Easy-Fold.

Aerodynamiczna linia nadwozia, innowacyjne rozwiązania oraz technologie takie jak Auto Start-Stop.

Najnowocześniejsze i wszechstronne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa współpracują ze sobą, aby zapewnić Tobie maksymalna ochrone.

Ford S-MAX Vignale

 

Doskonale wyglądający i luksusowy Ford S-MAX Vignale oferuje przestronne i bardzo komfortowe wnętrze nawet dla siedmiu osób. Stanowi doskonałe połączenie stylu i wszechstronności. Wszystkie elementy samochodu zostały wykonane z najwyższą starannością z materiałów o wysokiej jakości.
Ford S-MAX Vignale otwiera również drzwi do świata spersonalizowanych usług, które dbają o Państwa bezcenny czas. To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie prestiż, wygodę i aktywny styl życia.

 

Cennik Ford S-Max / S-Max Vignale

 

Kontakt:

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaż
tel. 601 526 731
e-mail:  b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY