26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Tourneo Courier

Ford Tourneo Courier

 Kompaktowy i stylowy, wielofunkcyjny i ekonomiczny, Ford Tourneo Courier może okazać się kwintesencją tego, czego oczekujesz od samochodu.

Bez względu na to, czy wybierzesz oszczędny diesel 1,5l, czy zdobywcę wielu nagród –benzynowy 1,0l EcoBoost – możesz mieć pewność, że jeździsz jednym z najbardziej ekonomicznych samochodów na rynku.

Wygląd nadwozia Forda Tourneo Courier nie tylko przykuwa wzrok swoim nowoczesnym designem. Każdy element został zaprojektowany tak, aby był zarówno praktyczny, jak i przyjemny dla oka – zaczynając od opływowego kształtu poprawiającego aerodynamikę i zmniejszającego zużycie paliwa, przez nowoczesne i wydajne reflektory, a kończąc na szeroko otwierających się drzwiach ułatwiających wsiadanie i wysiadanie z pojazdu.

Samochód oprócz praktycznych walorów i niskich kosztów eksploatacji, w każdej sytuacji powinien oferować maksymalny komfort. Dowiedz się, jak Ford Tourneo Courier spełnia wszystkie te wymagania.

Duża moc. Niskie zużycie paliwa. Ideale połączenie dla każdego kierowcy. Mocne silniki benzynowe i wysokoprężne dostępne w Fordzie Tourneo Courier są skonstruowane tak, aby oszczędność paliwa była zauważalna już od pierwszych kilometrów.

 

Cennik Ford Tourneo Courier

 

Kontakt :

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601 526 731
e-mail : b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

 

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY