26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Transit Connect

Ford Transit Connect

Każdy Transit to synonim praktyczności i Transit Connect nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Ten wytrzymały, praktyczny i niezawodny pojazd posiada obszerną przestrzeń ładunkową. W wersji L1 (z krótkim rozstawem osi) są to 3 m3, natomiast w wersji L2 (z długim rozstawem osi) jest to 3,7 m3, z maksymalnym obciążeniem do około 1000 kg ładunku. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu – funkcji klapy w przegrodzie, możliwe jest bezpieczne załadowanie: rur, drabin oraz innych przedmiotów do 3m długości w wersji L1 i do 3,4m długości w wersji L2.

 

Praktyczny i wytrzymały a jednocześnie wykonany tak, aby zapewniać komfort i poczucie relaksu. Stylowe, ergonomiczne wnętrze niczym w samochodzie osobowym zostało zaprojektowane tak, aby każdy element sterujący i każdy schowek był w zasięgu ręki.

Dzięki połączeniu eleganckiego, współczesnego designu oraz zaawansowanych technologii stworzonych z myślą o Twoich potrzebach, Transit Connect to zarówno wydajny samochód dostawczy, jak i praktyczne, wygodne, mobilne biuro.

Sensownie rozmieszczone schowki i ergonomiczny projekt wnętrza gwarantują, że podróż Transitem Connect do pracy i powrót z niej – a także sama praca – będą wygodne.

Cennik Ford Transit Connect

 

Kontakt :

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601 526 731
e-mail : b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY