26-600 Radom, ul. Orkana 1 [s7]
Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Ford Transit Courier

Wydajny, niezawodny i niezwykle ekonomiczny – jak każdy Transit. Wygodny, dostarczający radość z jazdy oraz po brzegi wypełniony praktycznymi rozwiązaniami – jak każdy Ford. Poznaj Forda Transit Courier.

Został zaprojektowany tak, aby był wygodny, praktyczny, przyjemny dla oka i jak najbardziej zbliżony do auta osobowego. Dlatego wnętrze nowego Forda Transit Courier jest komfortowe i eleganckie – nowe siedzenia są wygodne, a ich ustawienie jest zaprojektowane tak, aby każdy przełącznik czy schowek był pod ręką – w szczególności stacja dokująca MyFord, która służy jako bezpieczny uchwyt na telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 czy nawigację satelitarną.

Ford Transit Courier dostarcza kierowcy to, co najlepsze w autach osobowych – nowoczesne technologie i niezwykły komfort. Jednocześnie ten bezkonkurencyjny van gwarantuje wnętrze wypełnione po sam dach funkcjonalnymi rozwiązaniami, które pomogą Ci przewieźć każdy ładunek.

 

Cechą wyróżniającą Forda Transit Courier spośród konkurencji jest przestrzeń ładunkowa o pojemności 2,3 m3, która jest o 10% większa niż w innych pojazdach tej klasy. Za pełną standardową przegrodą jest wystarczająco dużo miejsca na europaletę i nawet do 660 kg ładunku.

 

Cennik Ford Transit Courier

 

Kontakt :

Robert Chiril
Kierownik działu sprzedaży samochodów nowych
tel. 668 233 884
e-mail: r.chiril@radmotors.com.pl

Bartłomiej Kucharczyk
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 601 526 731
e-mail : b.kucharczyk@radmotors.com.pl

 

salon@radmotors.com.pl

flota@radmotors.com.pl

 

 

 

PUNKT WIDZENIA KLIENTA
FORMULARZ KONTAKTOWY