Zespół Forda – Wybierz najlepszą ścieżkę kariery z Rad Motors

W tym momencie firma Rad-Motors poszukuje osoby na stanowisko:

  • Asystent działu handlowego

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja współpracy na linii dział sprzedaży – dział serwisu.
    • opieka nad całością procesu przekazania samochodu klientowi.
    • obsługa procesu rejestracji samochodów w Wydziale Komunikacji.
    • przyjmowanie dostaw samochodów z transportu.
    • opieka nad flotą samochodów demonstracyjnych.
    • opieka nad ekspozycją samochodów na salonie.
    • współtworzenie treści w mediach społecznościowych firmy

    Wymagania:

    • samodzielność do pracy.
    • znajomość branży motoryzacyjnej.
    • łatwości nawiązywania kontaktów.
    • umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami.
    • zaangażowanie i chęć do pracy.
    • wysoka kultura osobista.
    • obsługa komputera:  podstawowa znajomość MS Word i MS Excel;
    • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, handlu lub obsłudze klienta.
    • wykształcenia minimum średnie.
    • prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę.
    • możliwość rozwoju osobistego.
    • szkolenia z zakresu sprzedaży.
    • możliwość awansu na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży samochodów nowych.
    • atrakcyjny system wynagrodzenia.
    • pracę w młodym ambitnym zespole w uznanej na rynku firmie.
    • narzędzia do pracy tj. telefon, komputer.
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
    • pakiet sportowy Medicover Sport.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres [email protected]

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Wyślij CV

  • Mechanik samochodowy na staż

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka samochodów osobowych
    • Bieżąca konserwacja i przegląd
    • Dokonywanie napraw samochodów
    • Demontaż i montaż części samochodowych

    Wymagania:

    • Status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
    • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i orientacja na efektywność działania
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Staż z gwarancją zatrudnienia po okresie stażu
    • Po odbyciu stażu zapewniamy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od sprzedanych roboczogodzin
    • Od początku zatrudnienia, rozbudowany program szkoleń technicznych i produktowych organizowanych przez Ford Polska
    • Najnowsze wyposażenie techniczne
    • Świetną atmosferę w pracy
    • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy, poparte przykładami

    Wyślij CV

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Rad Motors Autoryzowany Dealer Forda w Radomiu